divendres, 11 de gener de 2019

Comencen les competicions per als equips de l'Escola Municipal de Bàsquet.

Aquest cap de setmana els més xicotets comencen a competir en les diferents categories d'Iniciació al Rendiment. Els alevins, infantils i cadets s'enfrontaran a equips de gran categoria i podran així continuar la seua formació. Aquests són els partits que disputaran en la primera volta de la competició.

Aleví mixt

Divendres 11 gener (17.30 h.): EMBA Benissa - Pego.
Dissabte 19 gener (12.45 h.): Ondara - EMBA Benissa.
Diumenge 3 febrer (12.00): Benidorm - EMBA Benissa.
Dissabte 9 febrer (13.00h.): EMBA Benissa - Pedreguer.
Dissabte 16 febrer (13.00 h.): Calp - EMBA Benissa.
Dissabte 23 febrer (13.00 h.): EMBA Benissa - Teulada.

Infantil masculí

Dissabte 12 gener (12.45 h.): Gandia - EMBA Benissa
Dissabte 19 gener (13.00 h.): EMBA Benissa - Dénia.
Dissabte 26 gener (13.00 h.): Calpe - EMBA Benissa
Dissabte 2 febrer (13.00): EMBA Benissa - Pego.
Dissabte 9 febrer (9.30 h.): Ondara - EMBA Benissa.
Dissabte 16 febrer (13.00 h.): EMBA Benissa - Pego.
Dissabte 23 febrer (12.00 h.): Benidorm - EMBA Benissa.

Infantil femení

Dissabte 12 gener (10.00 h.): Benifaió - EMBA Benissa
Dissabte 19 gener (13.00 h.): EMBA Benissa - Pedreguer.
Dissabte 26 gener (9.30 h.): Ondara - EMBA Benissa
Dissabte 2 febrer (13.00): EMBA Benissa - Banyeres.
Diumenge 10 febrer (10.00 h.): Onil - EMBA Benissa.
Dissabte 16 febrer (13.00 h.): EMBA Benissa - ELBA.
Diumenge 24 febrer (10.00 h.): Ibi - EMBA Benissa.

Cadet masculí

Dissabte 12 gener (13.00 h.): EMBA Benissa - Onil.
Dissabte 19 gener (9.00 h.): Calp - EMBA Benissa.
Dissabte 26 gener (13.00): EMBA Benissa - Montemar.
Diumenge 3 febrer (11.00): Alfàs - EMBA Benissa.
Dissabte 9 febrer (13.00h.): EMBA Benissa - Ibi.
Diumenge 17 febrer (10.00 h.): Meridiano Alacant - EMBA Benissa.
Dissabte 23 febrer (13.00 h.): EMBA Benissa - Adesavi.

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada

Nota: Només un membre d'aquest blog pot publicar entrades.