dimecres, 1 de maig de 2013

Resultats jornada 25

SÈNIOR MASCULÍ PRIMERA ZONAL: SONO ACÚSTIC ONDARA 53-73 PERFILES PLECK BENISSA
El nostre equip sènior va acomiadar la temporada 2012-2013 amb una còmoda victòria davant un Ondara que només va resistir durant la primera meitat de l'encontre. Els benissers, amb només vuit jugadors disponibles, van fer valdre el seu potencial en el joc interior per a, progressivament, augmentar la diferència en el lluminós, diferència que va arribar als vint punts en el moment que el millor pivot defensiu local era eliminat per acumulació de faltes personals.  
El Benissa tanca així una temporada en la qual s'ha aconseguit per tercera vegada consecutiva el dret d'ascens a categoria Preferent, a la qual no s'ha pogut accedir per no poder complir el nostre club amb els requisits de participació que la federació valenciana exigeix per aquesta categoria.
Sono Acústic Ondara 53 (18-18-7-10): Noguera (2), Del Castillo (2), López (10), García (3), Zarzo (6), Noguera (14), P. Martínez (5), R. Martínez (4), Costa (2) i Hidalgo (5).
Perfiles Pleck Benissa 73 (23-9-19-22): Toni (2), Tomi (5), Carles (17), Manolo (14), Álvaro (3), Jorge (25), Borja (4) i Àngel (1). 

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada

Nota: Només un membre d'aquest blog pot publicar entrades.